WhatsApp Destek Hattı: +90 534 601 30 17

Biz Kimiz?

İthalatın ayrıcalıklı ve yeni adresi.

Göksal Teknik lider markaların desteği ve gücü ile farklı sektörlerde birçok firmaya ayrıcalıklı ürün ve hizmet sunmak için makine yedek parça, endüstriyel ürünlerin ve hırdavat malzemelerinin ithalatını yapmak üzere kurulmuştur.

Geniş ürün yelpazemiz ile müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda alternatif çözümler sunma kabiliyetini maksimum düzeye arttırdık.

Donanımlı mühendislerimiz ve satış ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçlarının karşılanmasında danışmanlık etmektedir. Direk satış veya proje bazlı çalışmalarda hem en güvenilir ve hızlı hizmeti vermeyi hem de sürecin tüm aşamalarında partner olarak hizmet vermeyi kendine ilke haline getirmiştir.

Şirketimiz uzun yıllar elde ettiği iş tecrübesini yaptığı işlere yansıtarak müşterilerine sunduğu hizmeti en üst seviyeye taşımayı hedeflemektedir.

Misyonumuz

Göksal teknik olarak görevimiz farklı sektörlerdeki birçok firmanın ihtiyaçlarına yönelik hızlı ve alternatif çözümler üreterek kaliteli ürün ve hizmet sağlamaktır.

Vizyonumuz

Kolay ulaşılan, güvenilir, hızlı, çözüm üreten yapımız ile müşterilerimize alternatifler sunan ve maksimum fayda sağlamasını sağlayan her zaman en çok tercih edilen lider tedarikçi olmayı ana hedefimiz olarak görmekteyiz.

Çalışma Şeklimiz ve Prensiplerimiz

Stok Hizmeti


Müşterilerimizin ihtiyaçlarının en hızlı şekilde karşılanabilmesi için geniş ve nitelikli stok yapısı oluşturmaktır.

Hızlı Geri Bildirim


Müşterilerimizin tedarik etmek istediği tüm ürünlerde kısa süreli geri dönüşler ile teklif sunabilmek.

Acil ürünlerin tedarik koşulları


Acil ürünlerin tedarikini yapabilmek için 3-4 gün gibi kısa zaman aralığında hizmet verebilmektedir.

Alternatif Ürün Sunumu


Müşterilerimize sürekli ihtiyaç duyduğu özel ürünler için alternatif ürün önerisi getirerek hem maliyet avantajı hem de tedarik kolaylığı imkanı sunabilmek.

Yeni Ürünler Sunmak


Sektörlerdeki gelişmelere paralel olarak yüksek kaliteli ve alternatif ürünleri tesbit etmek bu ürünleri müşterilerimizin dikkatine sunmak. Ürün çeşitliliğimizi sürekli geliştirerek ihtiyaçların çeşitliliğine göre güncellemek.

Müşteri ilişkileri


Sizlerin taleplerini en iyi şekilde anlayan güler yüzlü ve donanımlı satış ekibimiz ile teklif, sipariş tedarik, nakliye ödeme/vade gibi ticaretin tüm süreçlerindeki taleplerini açık ve net olarak değerlendirerek her müşterimizin beklentisine uygun sunumlar yapmak.

Ürün Gruplarımız

İhtiyacınız olan her şey

Bize Ulaşın.

Ürün gruplarımız, tedarik sürecimiz , stok yönetimimiz, iş ortaklarımız ya da diğer soru ve sorunlarınız ile ilgili lütfen bize ulaşın.
Müşterilerimizin  memnuniyetini üst düzeyde tutmak işimizin bir parçası

Telefon: +90 534 601 30 17(Whatsapp destek hattı)

Email: satis@goksalteknik.com

Çalışma Saatleri:
Hafta içi; 07.00 – 19.00
Cumartesi; 07.00 – 14.00


professional essay writing services

Everyone knows how tiresome and tedious composing essays are. As luck would have it, https://payforessay.net/ that’s why lots of writing companies and essay writing services exist to assist students in their academic endeavor by providing them paper writer with top, affordable and reputable written essays which would surely impress their best essay writing service professors. However, it can sometimes be tough to work out that the best https://grademiners.com/ essay writing service to hire is. Have a go with your own good luck with the help of bonanza slot game. So below you’ll find some of essay writer the best essay writing solutions and suggestions about the best way best to make the right option.

Göksal Teknik